×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

HAKKIMIZDA

GELECEGE AÇILAN PENCERENİZ

HAKKIMIZDA

2005 yılında kurulmuş olup, yurt içi ve yurt dışı piyasasında ithal profilde öncü marka olan Schüco firmasının malzemelerini işlemekteyiz. Kuruluş sürecinden sonra sağlam adımlarla büyüyerek Kayseri öncelikli olmak üzere Türkiye'nin bir çok bölgesinde ve Avrupa ülkelerinde proje çalışmalarımızla PVC sektöründe perakende ve inşaat alanında sağlam referanslar edinmiş bir marka olarak kendisine yer bulmuştur.

NE YAPARIZ?

Türkiye ve Avrupada, lüks bina ihtiyaçları için aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz.

  • PVC Pencere Kapı Sistemleri
  • Alüminyum Pencere Kapı Sistemleri
  • Alüminyum Dış Cephe Kaplama
  • Fotoselli Geçiş Sistemleri
  • Seksiyonel ve Endüstrüyel Kapılar
  • Panjur

BAŞARILAR

Kamu kurum binaları ve özel binalarda proje dahilinde müşteri memnuniyeti öncelikli hızlı ve başarılı bir şekilde iş teslimleri yapılmıştır.

  • 2015 Kocasinan Belediyesi Bakım Tesisleri PVC Alüminyum ve Seksiyonel Kapı
  • 2016 Almanya Ravza Cami Projesi
  • 2017 Kocasinan Belediye Kadın Gelişim Merkezi
  • Tamamlanan 52 proje

YÖNETİM / EKİP

ADEM

OLCAY

Anadolu'nun önde gelen PVC uygulama geliştirme uzmanıyız ve ikonik gelişmeler sayesinde Avrupa bölgelerinde bilinen yerlerden biriyiz.

VİZYON & MİSYON

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN; Neden? Temel Amacımız; Yenilikçi ve Öncü Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu artırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sistemlerimizin imalatı, montajı ve bakımı son derece kolay olduğundan tüm ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak şekilde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile üretilmektedir. Ekoloji Amacımız, yapıların inşasında enerjiyi verimli kullanabilmek için tüm müşterilerimize destek olmaktır. Bu sebeple ürünlerimizin tümü yüksek yalıtım sağlar, uzun ömürlüdür ve az bakım gerektirmektedir. Bizim ürünlerimiz, doğanın formunu bozmamak için en az ekolojik iz bırakacak şekilde minimum enerji kullanarak ve geri dönüştürülebilir yapı ile üretilmektedir. Tasarım Amacımız, farklı tasarımlarımız ile mekanlarınızın daha da güzelleşmesine ve mimarinizde kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olmaktır. Ürünlerimiz, beklentilerinizi karşılayacak şekilde doğanın renklerini bünyesinde bulunduran geniş renk yelpazesi, doğal dokulu ve eşsiz yüzey kalitesiyle zamandan bağımsız bir tasarıma sahiptir. Çalışanlarımız ve Müşterilerimiz Bizler, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun süreli iş birliktelikleri yaratarak çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktayız. Kalite, güvenlik, çevre ve insana önem vererek takım ruhu ile çalışmaktayız.

TARİHÇE

Nasıl? Temel Değerlerimiz Dürüstlük Bizler, her zaman tüm gerçekleri olduğu gibi söyler, tüm iletişim sürecinde açık ve samimi davranırız. İşbirlikçilerimizle ilişkilerimizde geri bildirimi direk ve olumlu bir şekilde yaparız. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile takım ruhuyla hareket ederiz. Düzeltici ve önleyici tedbirleri alırken, yanlışları açık yüreklilikle belirtir, doğruları tüm gerçekliği ile savunuruz. Düşündüğümüz ile söylediğimiz birbirinden farklı olamaz. Bizim özgünlüğümüz budur. Yüksek Performans Performansımız; çalışanlarımız, müşterilerimiz, toplum ve hissedarlarımızca düzenli bir şekilde ölçülür. Mükemmelliğe ulaşma tutkumuz ile tüm iş süreçlerimizde sürekli gelişim için gayret gösterir, temel amaçlarımızdan, değerlerimizden ve vizyonumuzdan sapmadan yolumuza başarı ile devam ederiz. Söylediğimizi yaparız, yaptığımızı paylaşırız, bizim sorumluluk ve disiplinimiz anlayışımız budur. Yüksek performans hedeflerken tercih önceliğimiz : İnsan,Çevre, Kalite, Hizmet ve Kazanç’tır. ( İÇKHK) Kar, sürekliliği olan bir işletme için gereklidir. İşimizin her evresinde, üretimden satış sonrasına kadarki tüm süreçlerimizde her gün performansımızı artırmak için çalışırız. Girişimcilik Bizler, dünyaya ve tüm fikirlere açığız. Fırsatları görür ve değerlendiririz Yetki kullanma adına güven ortamı yaratır, riskleri önceden görür, inisiyatif kullanarak tüm süreçleri başarı ile yönetiriz. İşimizi kendi işimiz gibi sahipleniriz. Tüm çalışanlarımızın kararlarına saygı duyar, sorumluluk almaları için onları cesaretlendirir ve sonrasında takdir ederiz. Ne? Tutkumuz Kültürümüz Oluşturmuş olduğumuz şirket kültürümüzün sonucu olarak tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımız, birlikte çalışıyor olmaktan gurur duyarlar. Dürüstlük, yüksek performans ve girişimcilik ilkelerine göre tüm çalışmalarını sürdürürler. Uzun Ömürlü, Çevre Dostu Ürünler Yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı ve geri dönüştürülebilir ürünler üretmek amacıyla çalışırız. Sektörde Liderlik Şirketimiz sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Geniş pazar payı ile ilk üç firma arasında yer alır. Bu başarının arkasında kalite ve hizmette yüksek performans ile karşılıklı güvene dayalı müşteri ilişkileri bulunur. Güçlü bir Finansal Yapı Şirketimiz, sürdürülebilir güçlü bir finansal yapıya sahiptir. Tüm faaliyetlerimizi, mali hedeflere dönüştürür, hedeflerimize başarı ile ulaşırız.

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ, ÇEVRE VE ENERJİ POLİTİKAMIZ PVC profil imalatı sektöründe faaliyet gösteren firmamız bu faaliyetlerini gerçekleştirirken; firmada veya firma adına çalışanlara, bayilerine, ziyaretçilerine ve tedarikçilerine daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sunmayı, çevreyi korumayı ve enerji kaynaklarını etkin ve verimli kullanmayı, bu doğrultuda İş Sağlığı Güvenliği, Çevre ve Enerji ile ilgili yasal gerekliliklere uyan, amaç ve hedeflerini periyodik olarak gözden geçirerek bunlara ulaşmak için yeterli bilgi, uzman ve ekonomik kaynakların teminini sağlayan ve sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışan bir firma olmayı taahhüt eder. HEDEFİMİZ • Doğal kaynak tüketimi ve atık üretimini azaltıcı çalışmalar yapmak, • Faaliyetlerimizle ilgili risk değerlendirmeler sonucunda iş sağlığı ve cevre risklerini en aza indirgemek, • Enerji verimli ürün ve servis hizmetleri satın alarak enerji performansımızı iyileştirecek tasarım faaliyetlerini desteklemek, • Çevre ve İş kazalarını oluşumunu ve enerji kayıplarını engelleyen düzeltici önleyici faaliyetleri başlatmak ve uygulamak, • Tüm çalışanlarımıza eğitimler vererek iş sağlığı güvenliği, çevre ve enerji verimliliği bilincini arttırmak, • PVC sektöründe sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratarak, çevreyi koruyan ve enerji kaynaklarını etkin kullanan lider bir kuruluş olmaktır.

TOP